Dołącz do nas!

Obecnie zatrudniamy ponad 1500 osób w przeszło 250 placówkach Kasy Stefczyka. Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i interesują Cię tematy finansowe – sprawdź naszą propozycję zatrudnienia.

Co proponujemy?

Szukasz firmy, w której możesz liczyć na umowę o pracę, atrakcyjny system premiowy i masz szansę na awans? Dołącz do nas! Stanowiska, na które rekrutujemy, to m.in.:

Szukamy osób, które mają co najmniej średnie wykształcenie. Jeśli cechuje Cię otwartość, cenisz sobie współpracę i lubisz kontakt z ludźmi, odnajdziesz się na tym stanowisku. Twoimi obowiązkami będą m.in. obsługa transakcji gotówkowych i bezgotówkowych oraz aktywna sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeń.

Czekamy na Ciebie, jeśli masz co najmniej średnie wykształcenie i doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub telefonicznej. Otwartość i umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami będą Twoimi dodatkowymi atutami. Pracując na tym stanowisku, zajmiesz się m.in. obsługą transakcji gotówkowych i bezgotówkowych oraz aktywną sprzedażą produktów finansowych i ubezpieczeń.

Do aplikowania na to stanowisko zachęcamy osoby, które mają wykształcenie wyższe, minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży finansowej oraz znają specyfikę produktów hipotecznych i gospodarczych. Do Twoich zadań będą należały aktywna sprzedaż produktów finansowych, w tym hipotecznych i gospodarczych, oraz pozyskiwanie nowych Klientów.

Na to stanowisko poszukujemy osoby z wykształceniem wyższym, która ma co najmniej roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
i 2-letnie w sprzedaży produktów finansowych. Jeśli dodatkowo Twoimi mocnymi stronami są samodzielność i dobra organizacja pracy, szukamy właśnie Ciebie!

Dołączając do naszego zespołu, zyskujesz:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • dostęp do atrakcyjnego systemu premiowego,

  • kompleksowe szkolenia w miejscu pracy i wsparcie współpracowników,
  • przejrzystą ścieżkę awansu,

  • ubezpieczenie na życie,

  • dofinansowanie do karty Multisport.

Doceniamy osoby z doświadczeniem, ale jeśli go nie masz, nie przejmuj się – wszystkiego Cię nauczymy. Sprawdź, czy nie poszukujemy pracowników
w Twoim mieście. Aktualne oferty pracy dostępne są pod linkiem: https://pracodawcy.pracuj.pl/stefczyk-finanse-s-a,140498

Znajdź nas na: